亚搏体育官网下载网站Shenli机械
纽扣岩石钻头
亚搏体育官网下载网站Shenli提供所有空气拾取岩石钻头备件

Доколку сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не.Ние ќе организираме професионален персонал за докинг за вас.Покрај стандардните производи наведени на оваа страница, можеме да обезбедиме и OEM и ODM услуги.Дополнително, ви посакуваме добредојде да ни се придружите какоеден од нашите глобални агенти, имаме долгогодишно искуство во меѓународниот трговски бизнис.Имаме добри кооперативни односи со многу познати бродски компании и авиокомпании, можеме да обезбедиме внимателни транспортни услуги и одговорни за царински, даночни, осигурување и други сродни процедури.

 • 锻造YT27气动气动摇滚钻机制造商和供应商

  пневматскад多пч执

  Карактеристики на производот: Карактеристики 1, карпестата дупчалка со воздушни ногарки YT27 ги има карактеристиките на силна функција на дување и чистење на дупката на пиштолот и висок вртежен момент на вртење во брус 2, покрај предностите на карпестата дупчалка со воздушни ногарки YT27, таа исто такаouli oullμLasth。

 • YN27C汽油钻机

  yn27cд驳л执

  БУШТАЛКА ЗА ВНАТРЕШНО согорување YN27C Бушилката за карпи со внатрешно согорување YN27C е широко користена во рударството, изградбата на патишта, вадењето камен, инженерството за национална одбрана итн., со различни функции на разделување, дробење, тампонирање и чипсување за рударство, цементна коловозна површина иr样子。.х

 • TPB60铺路断路器

  прекинouishч客

  East Pict TPB-60 Air Pick tpb-60Q★деловинао组ш讯讯。зднататаалава做°°讯。

 • 小螺丝式空气压缩机亚博yabovip117

  Слика на производот Профил на фабриката Tianjin Shenglida Machinery Equipment Co., Ltd. е компанија која се занимава со рударска индустрија веќе 15 години.Имаме сопствена фабрика, главно произведуваме и продаваме пневматска дупчалка за карпи, пневматска дробилка, пневматски пик, дупчалка, цевка за都уR,

 • 22kW柴油往复式开采活塞空气压缩机用于采矿亚博yabovip117

  22KWдизlium光

  Слика на производот Профил на фабриката Tianjin Shenglida Machinery Equipment Co., Ltd. е компанија која се занимава со рударска индустрија веќе 15 години.Имаме сопствена фабрика, главно произведуваме и продаваме пневматска дупчалка за карпи, пневматска дробилка, пневматски пик, дупчалка, цевка за都уRE,yдарни,д杜

 • 小型移动便携式柴油驱动螺丝空气压缩机亚博yabovip117

  lImH了醚函数极

  Технички параметри Стил на подмачкување Подмачкана димензија (L*Ш*В) 3400*1980*2210mm Основни компоненти Боја на пумпата Приспособен тип на боја Завртка Извор на енергија AC POWER Работен притисок 5 бари Тип на гас Воздух Слика на производ Фабрички профил Tianjin Shenglida Machinery设备。ј

 • 摇滚钻工具34毫米球形形状按钮钻头7按钮钻头钻孔钻孔钻头钻头中国供应商

  r光电зад敦чLTIMITHIMITHIMITIP...

  Дупчалка за карпа Кинески снабдувач 亚搏体育官网下载网站SHENLI MACHINERY Копче за копче за рударство Нашиот конусен дел за копче користеше челик Timken и YGO5 волфрам карбид за производство на нашата битка за копче, и двете се најпознатите брендови во светот.Освен тоа, ние ја произведуваме нашата дупчалка за копчезастеснouisthli

 • 钻头钻头向下锤子向下孔位

  Заб за колона Битка за дупчење од карпа Битка за колона од цвет од слива Карактеристики на производот: 1. Забот за колона има висока ефикасност на рударството: користење ексклузивна неслободна технологија, заби за копче од супер тврда легура, цврстина (HRA) ≥92,5,јачина≥2800n.2。ж疏

 • S82/YT29S气腿气钻

  s82/yt29sВоздошнаналкалкапев做м。

  Воздушна дупчалка за карпа со воздушна ногалка Кинески добавувач YT29S/S82 Држалка за карпи со воздушна нога YT29S/S82 е тешка дупчалка за карпа со воздушна нога со карактеристики на висока ефикасност и мала потрошувачка.Посебно е погоден за употреба во изградба на железници, автопати,хидроенерMution

 • 亚搏体育官网下载网站Shenli-Forning YT29A煤矿隧道钻井

  亚搏体育官网下载网站Shenli-Forning YT29A CO ...

  Воздушна дупчалка за карпа за карпи со воздушна нога добавувач на Кина YT29A Дупчалка за карпи со воздушна нога 1. Дупчалката за карпи е еден вид машина за дупчење на карпи со воздушна нога со висока ефикасност.2.om光歉

 • Y26气动手持岩钻

  y26μmr /рγна怎么

  Рачна дупчалка за карпа за карпа, снабдувач Кина Y26 Рачна дупчалка за карпи Y26 од типот Y26 се користи во рудници, железници, наводнување и каменоломи за копање дупки и за вторите дупки за копање.lisumкL。з。

脏ш别聚

Успехот на претпријатието е неразделен од честа.亚搏体育官网下载网站Shenli Machinery Co., Ltd. помина голем број на кредитни сертификати за идентификација на ниво на ААА и работа и сертификација на це
работа.Условите за пристап на пазарот на ЕУ освоија многу почести и сертификати.Ова укажува дека 亚搏体育官网下载网站Shenli Machinery е препознаена од релевантните државни оддели и авторитетна
организациите во однос на стандардизираното работење и чесното работење, и тоа е целосна потврда на способноста за извршување на договорот на Шенли, посветеноста на услугата и кредитниот статус на пазарот.

 • CER(1)
 • 亚搏体育官网下载网站Shenli ISO
 • CE 亚搏体育官网下载网站Shenli
 • CE 亚搏体育官网下载网站Shenli 2
 • CER(2)
 • Tuomlogo
 • 帕特纳(2)
 • 帕特纳(3)
 • 帕特纳(1)
 • Tokulogo

listection

亚搏体育官网下载网站Shenli машини длабоко орање на рударството пневматски машини индустрија за многу години, не само работењето на независни брендови, додека обезбедува OEM услуги, партнери се Јапонија TOKU, Epiroc, Furukawa, Atlas Copco и други брендови за OEM услуги, но исто така има и Epiroc права。